Opublikowany w Szkoly jednoroczne

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

4) Wreszcie, jeśli chcesz, naśladować działanie zwierzęcia. Jeśli kot jest skurcze ogonem, wyobraź sobie, że kancelaria prawna gdynia masz ogon, a potem szarpać go w tym samym rytmie. Jeśli koń oglądania jest żucie trawy, przesuń szczęką w tym samym tempie. Jak się z tym czujesz? Zostań z medytacji tak długo, jak chcesz, albo aż do uzyskania połączenia, którego szukasz.

Jeśli wybrałeś zwierzę, które jest naprawdę w stanie połączonym bytu i działania, które naśladować zwierzęcia, wyrażeń, oddychanie i uwagi, zaczniesz odczuwać ten sam rodzaj duchowego związku, że większość zwierząt czuć cały czas. Plus, to daje dużo wgląd w jaki sposób zwierzę postrzega świat.

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

To ćwiczenie działa ze względu na prawo „jak na górze, tak i na dole”. Kiedy fizycznie naśladować wybranego zwierzęcia, twój umysł i duch będą również naśladować stan psychiczny i duchowy zwierzęcia. W rzeczywistości, niektóre jazda konna trenerzy zachęcają swoje (ludzkie) studenci śledzić swoje konie wokół na cały dzień, naśladując wszystko, co robią. To daje studentom możliwość naprawdę zrozumieć świat z końskiego punktu widzenia.

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

Zwierzęta mają tyle mądrości i podłączenie do podzielenia się z nami, a my często nie swoje szczególne dary, ponieważ nie mają czasu, aby naprawdę „być” z nimi. Więc trochę czasu, aby dzielić się darami, że zwierzęta muszą dzielić i cieszyć się!