Opublikowany w Szkoly jednoroczne

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

4) Wreszcie, jeśli chcesz, naśladować działanie zwierzęcia. Jeśli kot jest skurcze ogonem, wyobraź sobie, że kancelaria prawna gdynia masz ogon, a potem szarpać go w tym samym rytmie. Jeśli koń oglądania jest żucie trawy, przesuń szczęką w tym samym tempie. Jak się z tym czujesz? Zostań z medytacji tak długo, jak chcesz, albo aż do uzyskania połączenia, którego szukasz.

Jeśli wybrałeś zwierzę, które jest naprawdę w stanie połączonym bytu i działania, które naśladować zwierzęcia, wyrażeń, oddychanie i uwagi, zaczniesz odczuwać ten sam rodzaj duchowego związku, że większość zwierząt czuć cały czas. Plus, to daje dużo wgląd w jaki sposób zwierzę postrzega świat.

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

To ćwiczenie działa ze względu na prawo „jak na górze, tak i na dole”. Kiedy fizycznie naśladować wybranego zwierzęcia, twój umysł i duch będą również naśladować stan psychiczny i duchowy zwierzęcia. W rzeczywistości, niektóre jazda konna trenerzy zachęcają swoje (ludzkie) studenci śledzić swoje konie wokół na cały dzień, naśladując wszystko, co robią. To daje studentom możliwość naprawdę zrozumieć świat z końskiego punktu widzenia.

kurs zawodowy pilarza drwala lesnego

Zwierzęta mają tyle mądrości i podłączenie do podzielenia się z nami, a my często nie swoje szczególne dary, ponieważ nie mają czasu, aby naprawdę „być” z nimi. Więc trochę czasu, aby dzielić się darami, że zwierzęta muszą dzielić i cieszyć się!

Wpis zawdzięczamy