Opublikowany w Szkoly jednoroczne

kurs zawodowego ratownika wodnego

kurs zawodowego ratownika wodnego

Akty przemocy zwierząt iść każdego dnia, a wiele niewidoczne i nieudokumentowanych. Stąd, niewinne, piękne stworzenia muszą znosić najbardziej nieprzyjemne i bolesne doświadczenie życia tutaj na ziemi – z nami!

Podobnie jak my, oni po prostu chcą mieć godne życie, być kochanym i mieć możliwość wędrowania bez poddaniem wszelkiego rodzaju nadużyć.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

nadużywanie zwierzę może przybierać różne formy i obejmują

Dumping i rezygnacja

Zaniedbanie prowadzi do głodu, chorób, cierpienia psychicznego, etc

Praktyki rzeźni

kurs zawodowego ratownika wodnego

młyny puppy

Zorganizowane walk psów / walk cock

Wiązania zwierząt w ciągu ich życia

Ograniczania zwierząt w małych klatkach w ciągu ich życia

Bicie i innych aktywnych, złośliwych form tortur

kurs zawodowego ratownika wodnego

Kiedy dotrzemy do jej istoty, nadużywanie zwierząt jest nieodpowiednie wykorzystanie czyjejś władzy nad słabszą istotą, która nie może się bronić. Ma podobieństwa do osób nadużywających dzieci i gwałcicieli zadając ból tych, którzy są narażeni. Ich ofiarami są bezsilni i przestępców konsekwencji maltretować je dla własnych egoistycznych przyjemności.

W ciągu ostatnich czterdziestu lat, nastąpiły liczne badania pokazujące związek między nadużywaniem zwierzęcej i ludzkiej przemocy. Ta gra została po raz pierwszy opisane w 1970 roku, gdy Stany Zjednoczone FBI odkryło, że wielu seryjnych morderców był torturowany lub zabitych zwierząt, gdy byli dziećmi.

Badanie z 1997 roku przez Massachusetts Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i Northeastern University ilościowo że nadużywających zwierząt były pięciokrotnie większe prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa z użyciem przemocy wobec osób niż te bez historii nadużyć zwierząt.

W rzeczywistości, American Psychiatric Association wymienia okrucieństwo wobec zwierząt jako objaw ciężkiej choroby psychicznej.

Według dr Randall Lockwood Washington University i Wiceprezesa Humane Society w Stanach Zjednoczonych stało się powszechnie, że złe traktowanie zwierząt może być wskaźnikiem wielu innych form przemocy w rodzinie i bieżącej nadużycia i zaniedbania, w tym dziecko nadużycie, starszy nadużyć, przemocy domowej i złego traktowania osób niepełnosprawnych.

Wpis zawdzięczamy http://zpcbox.com.pl/pl/ciastka-francuskie/79-angielski