Opublikowany w Nasza oferta

kursy zawodowe online z certyfikatem

kursy zawodowe online z certyfikatem

Wszyscy wiemy, że obserwując pływające ryby, kurczaki dziobać lub koty rozciągnąć może być bardzo relaksujące, ale nie wiesz, że rzeczywiście można przedłużyć sztukę obserwacja zwierząt do medytacji, które mogą zaoferować lepszy wgląd w mądrości zwierząt?

Jeden z naszych ulubionych nauczycieli, Abraham-Hicks, lubi mówić, że gdy chcesz przyciągnąć coś w swoim życiu, poczuć pragnienie tego czegoś, a potem pogłaskać kota.https://torby.pro/oferta/torby-papierowe-ekologiczne/ Dlaczego warto pogłaskać kota? Ponieważ niemal przez osmozę to masz zrelaksowany, go-z-przepływu, dzięki czemu czuje się, że koty automatycznie wydzielać, a Abraham naucza, że ??pozwala to klucz do manifestacji.

Zwierzęta, z samej swej natury http://seofabryka.pl/, są w kontakcie z Duchem niż my, a wydają się być podłączony do wszystkiego, co jest wyższe. Jeśli chcesz odpocząć, wrócić w kontakcie z Duchem i połączyć się z wyższym, spróbuj tego prostego medytacji zwierząt.

kursy zawodowe online z certyfikatem

Jak medytować ze zwierzętami

1) Wejdź w wygodnej pozycji, gdzie można zobaczyć zwierzę chcesz medytować z. Upewnij się, że wybrałeś zwierzę jest w miłej stanu rzeczy. Można wybrać kota, psa, konia, krowę ... każde zwierzę, które wydaje się mieć duchowy szukasz.

kursy zawodowe online z certyfikatem

2) ściśle przestrzegać zwierzę. Zwróć uwagę na kolor ich sierści lub skóry, sposób światło łapie różne części ciała. Zauważyłeś coś, że przychodzi do was o wygląd zwierzęcia. Zachowaj ten poziom obserwacji przez minutę lub dwie.

3) Następnie, zaczynają naśladować oddech zwierzęcia. Dopasuj oddech zwierząt oddech. Teraz przedłużyć ten mimikry zawierać wyraz i skupienie uwagi zwierzęcia. Czy oczy otwarte czy zamknięte? Gdzie jest dbałość zwierzęcia? Co on lub ona patrzysz? Czy uwagę zwierzęcia wewnątrz lub na zewnątrz skupia? Skupić się na tym aspekcie medytacji przez kilka minut, aż naprawdę zaczynają czuć, że jesteś "oddycha" poprzez rytm zwierzęcia.

Wpis zawdzięczamy