Opublikowany w Kursy zawodowe

kurs nurka zawodowego iii klasy

kurs nurka zawodowego iii klasy

Często zdarza się, że można łatwo wykonać w jednym zdaniu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, po prostu wziąć szybki rzut oka na gazety i przeczytać pierwszy akapit kilka artykułów, albo spojrzeć na pierwszym zdaniu dobrej powieści.

Twoim wyzwaniem jest, aby co, dlaczego, kiedy, jak, gdzie i którzy odnoszą się do zainteresowań czytelników. Oto przykład skierowane do kogoś zainteresowanego perswazji „:” Opanowanie sztuki perswazji (co) może sprawić, że (kto) bogaty poza twoich najdzikszych snach (dlaczego) w ciągu zaledwie kilku lat (kiedy), jeśli będzie po prostu zobowiązać się do uprawiania te umiejętności wpływające na 45 minut dziennie (w jaki sposób), które można zrobić w zaciszu własnego domu, gdy masz kilka minut, aby napisać zapasowe (gdzie).

kurs nurka zawodowego iii klasy

Budowanie wiarygodności, na początku, jeśli to możliwe. Można użyć społecznego dowodu przez wymienienie poświadczeń, sojuszy z ludźmi, którzy są przestrzegane, oraz referencje. Można wykorzystać moc władzy przez wymienienie swoich nazw zawodowych, licencje, certyfikaty i inne dane uwierzytelniające. Jeżeli stosowne, w wykazie nazw obok nazwy pod tytułem (na przykład „Johna Doe, PhD, MD”). Należy uważać, aby nie przesadzić w Tooting swój róg. Na przykład, można wspomnieć coś w stylu „robiąc badania w perswazji dla mojej pracy doktorskiej, odkryłem …” To powie Ci kilka rzeczy, jestem albo dr lub pracy do mojego doktoratu (to ostatnie jest prawdziwe w moim przypadku) i jestem ekspertem w dziedzinie perswazji.

kurs nurka zawodowego iii klasy

Powołując się na fakty i statystyki z odniesieniem do ich kopię zapasową wszystko może pomóc wiarygodność. Jeśli torby bawełniane numery cytowaniu, bardziej szczegółowe jesteś bardziej wiarygodny. Na przykład, jeśli omawiania niewerbalne komunikaty jako kluczowy czynnik w komunikacji można powiedzieć „według badań przeprowadzonych badań sporządzonym w UCLA, 93% komunikacji jest niewerbalnej”.

Wpis zawdzięczamy