Opublikowany w Kursy jezykowe

kurs zawodowy mechanik samochodowy krakow

kurs zawodowy mechanik samochodowy krakow

1.) domy z bali nie są energooszczędne

Większość z tych plotek zostały uruchomione przez osoby, które nigdy nie mieszkały w dzienniku domu lub są zainteresowane "krewni" dając bezpłatną poradę do innych krewnych, którzy rozważają budowę domu z bali. Teraz pozwól mi powiedzieć, że dom z bali, że mówię to taki, który jest dobrze zaprojektowane, produkowane według nowoczesnych standardów i zbudowane przez kogoś, kto wie, co robią.jakie ac wybrać

Większość przepisów budowlanych rozpoznaje tylko współczynnik "r", która nie bierze pod uwagę szczelność dobrze zbudowanym domu z bali. Nie bierze się masę drewna, które utrzymuje ciepło znacznie lepiej niż cienkie domu stud. Ostatnio klient nasz zakończeniu jego dom z bali produkowane suchych, Western Red kłód cedrowych. W tym czasie musiał dostać się do testu szczelności z powiatu. Stało się jako druga najwęższym domu kiedykolwiek badany .... większość z nich to domy stud.

kurs zawodowy mechanik samochodowy krakow

Pod koniec lat 90-tych, że dostał się do minus 27 stopni F w Pueblo, Co. Nie mieliśmy żadnego ciepła w naszych 3,000 sq. Ft. Model domu. Następnego dnia rano poszedłem na 10 rano i nie było problemu. Następnego dnia rano było minus 10 stopni, a w poniedziałek rano było zero. Model ten był całkowicie ogrzewany przez cały weekend, kiedy nie pracują w weekend. Model miał 9 tropikalnych roślin w nim, w tym paproci w oknie. Straciłem dwa fiołki afrykańskie, które są bardzo wrażliwe na temperaturę. Paproci w wykusz miał żadnych uszkodzeń, co-tak-kiedykolwiek.

Krótko mówiąc, nie jest jeszcze powodem zalogować domów wciąż są budowane w bardzo zimnym klimacie, takich jak Kanada i Alaska!

kurs zawodowy mechanik samochodowy krakow

2) Termity i inne drewno nudny owady będzie przyciągać do domów z bali i rozpoczęła je pożera.

Drewno wiertnicze owady nie są przyciągane do dużych ilości drewna. Jeśli dzienniki są zbudowane z zielonych unseasoned kłód z kory wciąż dzienników, to niektóre z drewna wytaczarki owady mogą zostać ustalone pod korą latem i żyć tam przez kilka lat.
Wpis zawdzięczamy http://najtanszeac.pl/najtansze-ac-oc/