Opublikowany w Kursy jezykowe

kurs zawodowy elektryk krakow

kurs zawodowy elektryk krakow

Zrównoważony rozwój jest modne. Od ubrań po samochody do domów, wydaje się, że wszyscy są skoki za modą. Jednak w celu zapewnienia długowieczności planety, ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że zrównoważone życie to nie tylko przekazywanie moda, ale sposób życia.

Oto kilka wskazówek, które potencjalni nabywcy domu może obserwować przy poszukiwaniu nowego domu:

W odległości mniej – Jak wiemy, tlenek węgla uwalniane do powietrza przez pojazdy silnikowe boli środowiska. Zmniejszenie zużycia samochodu może znacznie pomóc ekosystem, nie wspominając o swój portfel. Posiadania i prowadzenia samochodu w Stanach Zjednoczonych kosztuje dokoła $ 8.500 rocznie. Ponadto osoby, które żyją w dzielnicach mieszkaniowych ściśle, na skraju miejskiego, użyj 1/3 mniej gazów cieplarnianych niż osób mieszkających w mieście.

kurs zawodowy elektryk krakow

CONSERVE HEAT – Nie wszyscy są w stanie swobodnie wybrać rodzaj domu, aby przenieść http://projekty-sklepow.pl/projekty/projekty-mebli/ się do. Jeśli kiedykolwiek w takiej sytuacji ważne jest, aby pamiętać, że dwupiętrowy wolnostojący dom traci 20% więcej ciepła niż bliźniak domu, a 50% więcej ciepła niż w środkowym domu w rzędzie kamienic … nawet jeśli wszystkie są tej samej wielkości! Każde miejsce ze wspólnymi ścianami będzie w stanie zaoszczędzić więcej ciepła i energii niż jeden z oddzielnych lub wolnostojących ścian.

Iść pieszo – Amerykańskie Stowarzyszenie Zdrowia zaleca, że ??ludzie stają się między 20 a 30 minut ćwiczeń dziennie. Wybór miasta lub społeczności, która jest w odległości spaceru od sklepów spożywczych, sklepów, szkół i innych usług może służyć jako korzyść dla zdrowia i środowiska. Dobre wieści? Wiele obszarów Central Florida (jak Uptown ALTAMONTE w Altamonte Springs, Floryda) budują obszary rozrywki wokół nich mieszkalnych. Jednak oczywiste jest, że nie wszystkie dzielnice mają dostęp do dogodne centrów handlowych. Ale decydując się na pobyt w zwartej społeczności, które są jeszcze w stanie spacerować wewnątrz i spotkać swoich sąsiadów złoży oświadczenie, jak również. Co więcej, tranzyt masa jest zawsze bardziej dostępny w kilku zwartych obszarach niż te, które są rozłożone.

Teraz, zrównoważona istota nie jest atrakcyjne dla mas, ale jeśli szukasz małego pierwotnym lub wtórnym domu, bliskości lokalizacjach handlowych, sposobów spędzać mniej czasu dojazdów w samochodzie i przyjaznej atmosferze sąsiedztwa, które już są w drodze do myślenia „zielony” i żyć w sposób zrównoważony.

Wpis zawdzięczamy