Opublikowany w Kursy jezykowe

kurs zawodowy cukiernik warszawa

kurs zawodowy cukiernik warszawa

Dr Lockwood wskazuje, że okrucieństwo dziecka do zwierząt może także oznaczać, że on jest z wysokim ryzykiem staje się sprawcą przemocy w społeczeństwie później utrwalaniu okrucieństwa, że ??on lub ona doświadczyła.

Nawet już w 17 wieku, wpływowy Angielski filozof John Locke powiedział dzieciom, że „… dręczenia i zabijania …www.e-tort.pl bestie będą stopniowo, uodpornić ich umysły nawet wobec ludzi, a ci, którzy zachwycają w cierpieniu i niszczenie istot niższych, nie będą skłonni do być bardzo miłosierny i łagodny do tych z własnej naturze. „

Dlatego musimy być szczególnie pomocny, gdy dziecko torturuje zwierzęcia lub skarży się ojcu złego traktowania swojego zwierzaka. Incydenty te mogą sygnalizować większe ryzyko przemocy – w ramach gospodarstwa domowego dziecka obecnie, i / lub przez dziecko, kiedy staje się dorosły.

Oczywiście, istnieją znaczne korzyści, jakie można odnieść z wczesnego rozpoznawania i interwencji. Innym pozytywnym jest to, że osoby nadużywające zwierzęce mogą być zrehabilitowany. Według dr Lockwood „… my też sobie sprawę, że odpowiednie doświadczenia ze zwierzętami może stanowić drogę z powrotem do empatii i współczucia, a może być potężną siłą uzdrawiania i sposób przerwanie cyklu przemocy”.

kurs zawodowy cukiernik warszawa

Dowody na silny związek między nadużywaniem – zwierzęcej i ludzkiej przemocy – wymagania, że ??wykorzystywanie zwierząt nie mogą być traktowane w oderwaniu więcej. Zgodnie z tym, władze pilnie potrzebne do opracowania polityk i praktyk, które są na współpracy i wielodyscyplinarne. Krytyczne są cross-raportowanie i obsługujący współpracę wielu specjalistów, takich jak policja, agencje ochrony dzieci, agencji dobrostanu zwierząt i weterynarzy.

Podobnie, policja, samorządy i szkoły muszą regularnie wysyłać wiadomości silne, że nadużywanie zwierząt lub ludzi nie będą tolerowane, ponieważ każde nadużycie zagraża http://www.fizjosport.krakow.pl/rehabilitacja_urologiczna.html społeczeństwu jako całości.Aby to wzmocnienie, policja i sądy muszą traktować nadużycia zwierząt jako poważne przestępstwo i nie bagatelizować go jako drobne wykroczenie.

Więcej informacji oraz dyskusji na ten temat można znaleźć w blogu Daisy Chee.

Wpis zawdzięczamy